1 juni = SCHOOLfeest ‘Wattez Dansez!’

Beste (groot)ouder, fan van het eerste uur of sympathisant


Joepie! Op 1 juni vieren we ons SCHOOLfeest! Eindelijk mogen we met trots ons concept uit de doeken doen!
 
Onze school verandert voor één dag in een festivalterrein en heeft dan ook als naam ‘ WATTEZ DANSEZ’.

Het hele schoolteam heeft deze beslissing genomen met als doel onze school met fierheid te presenteren en iedereen de kans te geven om onze school te ‘ontdekken’ met al zijn troeven.

Onze school heeft veel te bieden, van mooie klaslokalen en een nieuwe kleuterafdeling tot een prachtige natuurspeeltuin en verschillende speelpleinen. Bovendien zijn we gezegend met veel groen en bevinden we ons in een veilige buurt. Maar wat onze school echt bijzonder maakt, is de warme en inclusieve sfeer waarin elk kind zich thuis kan voelen.

Onze aanpak voor het feest is voornamelijk pedagogisch van aard. We streven ernaar om een feestelijke sfeer te creëren waarbij de leerlingen zo min mogelijk stress ervaren. Daarom hebben we ervoor gekozen om alle activiteiten op verschillende locaties binnen ons schooldomein te laten plaatsvinden, net als op een echt festival!